Woensdag 21 februari: Schoolbasketballtoernooi

Woensdagmiddag is er in Sporthal Hoenderdaal het 7e schoolbasketballtoernooi.
Vragen ? Zie onze website of stuur een mail naar schooltoernooi@bluearrows.nl

Interesse in Basketball

Interesse in basketbal ?

Interesse in basketbal, op zoek naar een team, of als recreant bij ons basketballen? Het kan allemaal. Vanaf 5 jaar. Klik hier voor informatie . . . >

BasketballsCOOL

Basketball's Cool

Bij Basketball's Cool for kids leren kinderen (5-7 jaar) spelenderwijs basketball ontdekken. Plezier staat voorop! Iedere woensdag van 14h tot 15h. Meer informatie . . . >

Wedstrijdschema

In de basketball.nl app staat de actuele informatie. Op bluearrows.basketbal-wedstrijdschema.nl kan je het volledige schema vinden.

Like us on Faecbook

Facebook

Like de pagina Blue Arrows Basketball om op de hoogte te blijven en praat mee in Blue Arrows Basketball (groep)

Schooltoernooi Sponsors

Wedstrijdsecretariaat

Iris Ketting

Iris Ketting

Wedstrijdsecretariaat
wedstrijdsecretariaat@bluearrows.nl

Technische Commissie

Rob Hartman

Rob Hartman

Coordinator TC
tc@bluearrows.nl

Bestuur

Marco Brands

Marco Brands

Voorzitter
voorzitter@bluearrows.nl
Wietske Schornagel

Wietske Schornagel

Secretaris
secretaris@bluearrows.nl
Henk Mulder

Henk Mulder

Penningmeester
penningmeester@bluearrows.nl
Francesca van Beek

Francesca van Beek

Bestuurslid
francesca.van.beek@bluearrows.nl